Naszą misją jest rozwiązywanie problemów naszych klientów. Projektujemy i produkujemy urządzenia procesowe, dostosowane do potrzeb konkretnych instalacji. Dobieramy rozwiązania indywidualnie dostosowane do szczegółowych wymagań klienta. Nasz zespół tworzą doświadczeni inżynierowie, dla których projektowanie to prawdziwa pasja. U nas nie ma mowy o rutynie, a każdy projekt to nowe, ciekawe wyzwanie. W naszym słowniku nie ma słowa „niemożliwe”.

Dzięki dobrze wyposażonemu warsztatowi dysponujemy zasobami pozwalającymi na samodzielnie wykonanie projektu od A do Z. Pozwala nam to na kontrolę każdego etapu produkcji i gwarancję najlepszej jakości naszej aparatury. Po zakończeniu okresu gwarancyjnego nadal dbamy o jak najwydajniejszą pracę naszych urządzeń, wykonując serwisy pogwarancyjne.

filtracja

Sukces naszej firmy tworzą cztery podstawowe elementy:

Slide 1
Projektowanie

Zespół firmy Pro-mill tworzą technolodzy, posiadający bogatą wiedzą z zakresu inżynierii chemicznej i procesowej, konstruktorzy, dbający o mechaniczne aspekty naszych urządzeń oraz automatycy, projektujący układy sterowania.

Dokumentacja

Pełna dokumentacja jest przygotowywana dla każdego urządzenia zgodnie z obowiązującymi dyrektywami.

Warsztat

Realizując nasze projekty korzystamy z doświadczenia wykwalifikowanego personelu i profesjonalnego, nowoczesnego sprzętu.

Automatyka

Produkujemy urządzenia z własnymi układami sterowania, które spełniają dyrektywę napięciową 2014/35/UE, a także europejskie normy, m. in. PN-EN 60617, PN-EN 61082, PN-EN 60073.